“Dua të të Bëj të Lumtur” vazhdon përsëri me propozime martesash në sezonin e dytë 

“Dua të të Bëj të Lumtur” d të sjellë përsëri në ekran edhe këtë sezon të dytë atmosferë gëzimi dhe emocione përmes propzimit të martesave.

Ndërsa vazhdon xhirimet, faqja e programit ka postuar në rrjetet sociale personazhet e një historie tjetër që do të vijë në ekran së shpejti gjatë të shtunave  mbrëma në prime time nga Arbana Osmani.

E ndërsa çifti i kaluar që na emocionoi në ekran ishte në një nga zonat e fshatrave të Lushnjës, çifti që do të shfaqet për këtë edicion do të jetë nga qyteti i Pogradecit ku propozimi për martesë është bërë në Pragë./IMA/

 

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.