E kemi parë si konkurente dhe opinioniste, tashmë Ana 1 do të ketë edhe një tjetër rol në “Për’Puthen”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Një prej emrave më të njohur që ka dalë nga “Për’puthen” dhe që shpesh vihet në qendër të vëmendjes është ai i Ana Lleshit aka “Ana 1”. Edhe pse ajo u përjashtua disa kohë më parë nga programi për shkak të shkeljes së rregullave, marrëdhënien me produksionin, autoren Olsa Muhameti dhe konkurentët e tjerë duket se i ka të mira. Nisur nga kjo asaj i është besuar në dy puntatat e fundit të “Prime” roli i opinionistes dhe duket se puna e Anës me formatin “dating” sapo ka filluar.

Me anë të një postimi në Instagram ditën e djeshme, ka qenë pikërisht autorja e “dating show” e cila ka bërë me dije se tashmë Ana është pjesë e stafit realizues të “Për’Puthen”. Duke ju përgjigjur pyetjes së një ndjekësi, i cili donte të dinte pse ish-konkurentja gjendej kudo në prapaskenën e programit dhe gjatë xhirimeve, Olsa tha:

“Le ta themi dhe këtë…Ana është zyrtarisht pjesë e stafit realizues të “Për’puthen”

BurimiNews31
Artikulli paraprakMbyllet Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Pogradec, infektohet me Covid-19 drejtuesja dhe dy punonjës
Artikulli tjetërGreqia goditet nga tërmeti 6.9 ballë, lëkundjet ndihen edhe në Shqipëri!