Elvis Pupa njofton mbylljen e “Më fal për shprehjen” dhe nisjen e projektit të ri në një tjetër TV

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Sezoni i ri televiziv ka sjellë largime të shumta nga Top Media. Elvis Pupa është personazhi tjetër që ka njoftuar largimin nga Digitalb.

Pupa zëvendësoi Ermal Mamaqin në Digitalb, me emisionin e tij, “Më fal për shprehjen”. Ai njofton se do të nisë një tjetër projekt televiziv.

Statusi i Elvis Pupës:

Pershendetje!
Po ju shkruaj duke ju thene: “M’falni per heshtjen” 😉
Po ju pergjigjem tani pasi i kam lexuar te gjitha mesazhet dhe komentet ku pyesni : Kur do filloje sezoni i ri?
Nese ka nje arsye qe “M’fal per shprehjen” triumfoi vertete suksesshem, eshte fale punes, perkushtimit e mbeshtetjes se te gjithe stafit realizues si dhe faktit qe ai program, duhej te zgjaste aq sa zgjati.
Nga eksperienca them se ka ardhur momenti per nje tjeter sfide, nje tjeter projekt ndryshe dhe teresisht personal ne kuptimin e plote te fjales.
Pervec interpretimit une do jem dhe producenti i programit krejtesisht te ri , puna per te cilin ka nisur.
Me lejoni t’ju them vetem kaq per momentin.
Sinqerisht falenderoj me zemer DigitAlb dhe te gjithe bashkepunetoret e “M’fal per shprehjen”.
Mire u shifshim se shpejti ne emisionin e ri

Pershendetje!
Per te gjithe ju qe me keni pyetur ne komente dhe inbox, programi i ri nuk do te jete ne DigitAlb.
Ju falenderoj shume per mbeshtetjen. Surpriza te bukura jane rruges