Kur Alketa Vejsiu performonte me Edi Ramën në “Dancing With The Stars” | VIDEO

Alketa Vejsiu tashmë prej vitesh njihet si një prej moderatoreve më të njohura të ekranit shqiptar ku ndër vite ka prodhuar një numër të madh spektaklesh, këto formate dhe patenta mjaft të njohura si “Dance With Me” apo “X Factor”.

.

Por kujt do ia priste mendja që Alketa do të ishte më parë pjesë e një spektakli i cili më pas do të ishte rivali kryesor i formatit që ajo do të drejtonte disa vite më vonë? E kemi fjalën për “Dancing With The Stars”, spektaklin e vallëzimit me VIP-a në Vizion Plus, i cili solli për herë të parë një format ku konkurent ishin pikërisht personazhet publik që i shohim shpesh në ekranin e televizionit dhe që ishte nën skenarin dhe drejtimin e moderatores së njohur.

 

Në edicionin e parë të “DWTHS”, Alketa Vejsiu e cila bashkëprezantonte me Gent Zotaj, ka performuar me kryeministrin e tanishëm të Shqipërisë, Edi Ramën, asokohe drejtues i opozitës në Shqipëri.

Kush kërcen më bukur? Mund ta gjykoni vetë në videon e perfomancës së tyre!/IMA/

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.