Eneda Tarifa anëtare jurie në “The Voice… 6”?

E ndersa ju kemi informuar më parë për këngëtaren dhe moderatoren e Portokalli, Eneda Tarifa, e cila së fundmi njoftoi se nuk do të jetë pjesë e spektaklit të humorit në moderim, por pa u larguar nga Top Channel, zëra të reja raportojnë për pozicionin e saj të ri.

Referuar Blitz.al, Eneda mund të jetë pjesë e The Voice of Albania, i cili së shpejti starton me edicionin e gjashtë, si pjesë e skuadrës së trajnerve.

Edhe pse vetë ajo nuk ka patur asnjë prenoncim, na mbetet për t’u zbuluar nese do ta shohim Eneden ne nja nga karriget e anetareve ne The Voice apo jo.

Copyright IMAlbania.com

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.