Eventet Sportive të fundjavës në SuperSport | 26 & 27 Mars 2016

Keto jane eventet sportive qe mund te ndiqni kete fundjave ne SuperSport ne Platformen Digitalb, per datat 26 dhe 27 Mars 2016.

E Shtune 26 Mars

Hajvalia-Liria 14:00
Livorno-Pro Vercelli 15:00
ATP World Tour Miami 16:00
Brescia-Novara   18:00
Salernitana-Bari 20:30
Gjermani-Angli   20:45

 

E Diel 27 Mars

Ward-Barrera 02:00
Trepca 89-Ferronikeli  14:00
Besa-Llapi 14:00
ATP World Tour Miami 17:00