Programi i Mbrëmjes | 26 Mars 2016

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Shtunë 26/03/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.35 Shih Programin [Talk Show] Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Sherbyese të Djallëzuara [Serial Amerikan]

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Gjeniu i Vogel [Sezoni 7 – Nata 3]

Talent show. Spektakli më i madh i talenteve të vegjël! Atje ku fëmijet maten me të rriturit! Atje ku nga “i panjohur” bëhesh një “star”! Një program nga: Pandi Laço, Adrian Hila, Bledar Laço Prezantuese: Klea Huta Spektakli i suksesshëm televiziv “GJENIU I VOGËL” – është shndërruar tashmë në një aktivitet mbarëkombëtar, një konkurs madje që i ka kaluar edhe kufijte e Shqipërisë. Gjeniu është spektakli me pjesemarrje nga të gjitha trevat shqiptare, si Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mal i Zi, e diasporë.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 AlPazar [Variete] Live Streaming

AL-PAZAR-Humor-satire-gare. Eshte nje shfaqje ku ne bosht eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social por edhe nga bota e artit dhe e kultures, prej vendit dhe jo vetem. Nje program nga Agron Llakaj.