Fiks Fare, nga 1 shtatori zbulohen velinat e reja!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

“Fiks Fare” programi më i dashur investigativ rikthehet pas disa ditësh në ekranin e Top Channel.

Edhe ky sezon do të ketë për drejtues Fiori Dardhën, Albana Osmanin dhe Doktorin. Por interesi i publikut është vendosur këtë herë tek emrat e dy bukurosheve që do të zenë vendin e velinave të reja të programit. Njera bjonde dhe tjetra brune do të jene pasardhëset e motrave Viola dhe Petrula Spiro.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim datën 1 shtator për të zbuluar emrat e tyre!

 

Artikulli paraprakMandarina, spin-off i Portokalli, së shpejti në Top Channel!
Artikulli tjetërMade in Albania nis të shtunën në Top Channel