Finalistët e parë të “Top Talent 2”

Mbrëmjen e sotme janë shpallur finalistët e parë të “Top Talent 2”.

kështu kanë kaluar në finale Kristiana Veshaj, Rovena Reci, Klea Kapedani, Ester Dibrani, Ina Aderi, Fatjon Pula dhe Ebi Demollari.

Kujtojmë se të gjithë ata që do mbërrijnë në mbrëmjen finale do të kenë mundësi të jenë fitues i një çmimi në vlerë monetare, si dhe të realizojnë ëndrrën e tyre për të qenë pjesë e Top Channel.

Në kanalin e Top Channel në Youtube do të mund të ndiqni në livestream paralelisht me show-n Top Talent Backstage nën prezantimin e Xhesika Mucaj. Emocionet para dhe pas konkurrimit të secilit konkurrent në Top Talent Backstage.

Top Channel