‘Fuller Hose’ zbulon premierën e pjesës së dytë të sezonit të tretë

Fansat e serialit Fuller House do të gëzohen shumë teksa do të mesojnë se nuk duhet të presin edhe shumë gjatë për gjysmën e dytë të sezonit të tretë të serialit.

Aktorja Candace Cameron Bure anoncoi në Twitter se komedia e Netflix do të rikthehet në 22 Dhjetor, në kohë për të shijuar pushimet para ekranit me familjen.

Bure zbuloi se do të jenë 9 episode dhe do të kenë lidhje mjaft të fortë me personazhet e pjesës së parë të sezonit, por nuk tregon asnjë detaj më tepër.
Ajo që i ka lënë fansat në mëdyshje tashmë është se çfarë do të ndoshi midis trekëndëshit të dashurisë midis D.J, Steve dhe Matt. Kë do të zgjedhi ajo? Na mbetet të presim deri më 22 Dhjetor.

 

REKLAMA
Loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.