Good Luck Charlie nga 8 shtatori në Vizion Plus

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Nga muaji shtator Vizion Plus pasuron skemën programore me një serial të ri për adoleshentet. Good Luck Charlie, (në shqip: Fat të mbarë Karla), do të vijë çdo pasdite, nga e hëna në të premte në orën 15:30.

Ky serial televiziv është prodhuar nga Disney Channel Original Series dhe u transmetua për herë të parë në 4 prill të vitit 2010.

Subjekti i serialit është i fokusuar në përditshmërinë e familjes Dunkan me banim në Denver, të përfshirë emocionalisht nga ardhja në jetë e fëmijës së katërt Charlote “Charlie” Duncan (Mia Talerico). Në çdo episod do te zbulojme peripecite, aventurat dhe sakrificat e një familje tradicionale amerikane të përkushtuar për rritjen sa më të mirë të vajzës se tyre më të vogël.

Seriali televiziv ka gjithsej 4 sezone me 25 episode secilin.

Artikulli paraprakLufta e Nuseve, reality show më i ri në TV Klan!
Artikulli tjetërREVIEW: Kur MTV Video Music Awards dhe producentët mundohen të risjellin lavdinë e viteve ’90…