Ilva Tare feston ditëlindjen, urime të pafundme nga kolegët

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

19 Prilli ka qënë një ditë me vizë të kuqe në kalendarin e televizionit informativ Ora News, ku drejtoresha e informacionit në këtë televizion ka kremtuar ditëlindjen e saj.

Nuk kishin edhe si të mos mungonin dhe urimet  e shumta nga kolegët e saj të punës, ku përveç buqetave të shumta me lule nuk kanë edhe munguar edhe tortat dedikuar “shefes”.

Edhe InfoMedia Albania bashkohet me urimin e stafit të Ora News, duke i uruar Ilvës, Gëzuar Ditëlindjen!


Artikulli paraprakTop Music Awards, organizatoret zbulojnë detajet në konferencën e parë për mediat
Artikulli tjetër“Sarasvatiçandra” starton sot në TV Klan