Ilva Tare konfirmon largimin nga Ora News

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Është zyrtare Ilva Tare nuk do të jetë më pjesë e Ora News. Prej 8 vitesh gazetarja e njohur e ekraneve shqiptare ishte pjesë e kanalit all news më emisionin To Night dhe Drejtore e Informacionit.

Lajmi i cili deri tani qarkullonte në mediat online si një thashethem është konfirmuar nga vetë Tare më një status në facebook ku falenderon drejtuesin e Yldon Media Group dhe stafin me të cilin bashkëpunoi për vite me radhë në këtë media.

Artikulli paraprakRikthehet Real Story sonte me intervistën e fundit të Ambasadorit Donald Lu
Artikulli tjetërDigjitalizimi si interes i lartë për publikun