Rikthehet Real Story sonte me intervistën e fundit të Ambasadorit Donald Lu

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Sa here foli vendosi fatin e dikujt: Roshit, Llalles, Tahirit, reformes ne drejtesi.

Donald Lu largohet nga Shqiperia si ambasadori me i suksesshem por dhe me i kontestuar.

Po cilat jane pengjet, dështimet dhe sukseset e tij gjatë tre vjeteve ne Shqiperi?

Vetem një dite para largimit ambasadori amerikan flet ne Vizion Plus dhe jep pergjigje për për kete dhe per menyren sesi ai e sheh Shqiperine qe po le sonte në orën 21:00 përballë gazetarit Sokol Balla.

“Real Story” rikthehet kështu në sezonin e ri televiziv në Vizion Plus, menjehere me një të ftuar special dhe studio krejtësisht të re, por me te njejten filozofi: betejen kunder “fake news”.

Teleshikuesit do te kene mundesi te qendrojne me “Real Story” ne kete sezon te ri cdo të hënë dhe të enjte ora 21:00 ne Vizion Plus.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!