Ja se si duket Ilva Tare në fund të shtatzënisë | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Në muajin prill ajo bëri të ditur lajmin se është në pritje të ëmbël dhe duket se kësaj pritjeje dalë ngadalë po i vjen fundi. Bëhet fjalë për  moderatoren e njohur të “Ora News”, Ilva Tare, e cila në fund të shtatorit do të bëhet nënë për herë të dytë.

Si rrallëherë, ajo ka postuar në Instagram një foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur pranë bregdetit, ku mesa duket do të kalojë disa ditë pushimi përpara se të vijë dita për të sjellë në jetë djalin, fëmijën e dytë që ajo do të ketë me deputetin Eduard Selami.

Dy vite më parë, ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, vajzën e quajtur Melody, së cilës ende nuk ia ka zbuluar publikisht portretin.

 

 Burimi: Revista Class

Artikulli paraprakHabit aktorja e njohur për shqiptarët: Vëllzërit e mi janë homoseksual 
Artikulli tjetërMbyllja e transmetimeve analoge, AMA ndryshon sërish afatin për qarkun e Beratit!