Jim Carrey vjen me një rol në “Saturday Night Live”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Aktori komedia Jim Carrey, i cili ka argëtuar të gjithë botën me aftësitë e tij gazmore të aktrimit, do të jetë protagonist i “Saturday Night Live” këtë sezon.

Jim Carrey do të jetë në rolin e kandidatit demokrat për president, Joe Biden.

Aktori 58-vjeçar, i cili është i njohur për llojin e tij të komedisë, do të shihet duke luajtur Joe Biden për herë të parë, siç zbulohet nga prodhuesi i shfaqjes Lorne Michaels në një faqe argëtimi në New York të quajtur “Vulture”.

Sezoni i 46-të i shfaqjes jo vetëm që do të ketë Jim Carrey si të ftuar special, por Maya Rudolph, një ish-anëtar i spektaklit do të shihet duke luajtur shokun e kandidatit të Biden, Kamala Harris, dhe Alec Baldwin do të kthehet për të luajtur presidentin e SHBA-së Donald Trump, zbuloi Michaels.

SNL është gati të fillojë sezonin e ri me pesë shfaqje të njëpasnjëshme drejtpërdrejt duke filluar nga 3 tetori dhe duke përfunduar më 31 tetor 2020.

Shfaqja gjithashtu ka paraqitur Melissa McCarthy si sekretaren e shtypit të Shtëpisë së Bardhë Sean Spicer ndërsa Matt Damon u fut në karakterin e Brett Kavanaugh. Do të ishte mjaft interesante të shihnim se çfarë bën aktori kanadezo-amerikan Jim Carrey me versionin e tij të Biden.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!