John Barrowman rikthehet në cast-in e sezonit të tretë të Arrow

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Në sezonin e tretë të Arrow do të kemi rikthimin e mirëpritur të një personazhi enigmatik që na ka shoqëruar gjatë sezonit te pare.

Gjatë prezantimit zyrtar të programacionit për sezonin e ri në The CW, aktori John Barrowman ka bërë me dije se do të jetë pjesë e rregullt e cast-it të aktorëve në episodet e reja të serialit me protagonist Stephen Amell.

Interpretuesi i Malcolm deklaroi gjatë kalimit në tapetin e kuq të eventit:

“Nuk mund te hiqet qafe një zuzar i mire”, si dhe ka shpjeguar entuziast se si do të evoloj mardhënia midis personazhit të tij dhe vajzës Thea si dhe zhvillimet me Oliver dhe protagonistet e tjerë të serialit.

Amell ka festuar këtë lajm sipas mënyrës së tij duke publikuar në Twitter një foto ironike sëbashku me Barrowman ku shkruan:

“Arrow ka një personazh të ri series regular. Çfarë mund të shkojë më keq?”

Artikulli paraprakAudienca e mbrëmjes e hënë-e enjte: mes telenovelave turke, ndeshjes dhe avionit me drogë
Artikulli tjetërThe Vampire Diaries 6: konfirmohet rikthimi i…