The Vampire Diaries 6: konfirmohet rikthimi i…

Mbrëmjen e djeshme u transmetua në Amerikë Home, episodi final i sezonit të pestë të The Vampire Diaries. Në këtë episod teleshikuesi asistoi rikthimin e personazhit të Alaric Saltzman, interpretuar nga Matt Davis, si dhe vdekjen (?) e një prej protagonistëve të serialit. The Hollywood Reporter ka bere me dije se Davis do të jetë një series regular në sezonin e gjashtë të serialit, që do të transmetohet në kanalin The CW nga vjeshta e ardhshme. Aktori pati debutuar në sezonin e parë të serialit, duke interpretuar disa karaktere të personazhit të tij – mesuesin e historisë, një gjahtar vampirësh, një anëtar i këshillit të qytetit, por edhe një nga të paktët miq të vërtetë të Damon – për të vdekur në finalen e sezonit të tretë. matt-davis-the-vampire-diaries Davis ka luajtur gjithashtu në serialin Cult të The CW, si dhe në tre episode të CSI.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.