Kara Sevda, fillon xhirimet për sezonin e dytë

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Kara Sevda, me prodhim të Ay Yapim ka rezultuar një nga serialet më të suksesshme dhe më të shitura për sezonin 2015-2016.

Ditë më parë, Ay Yapim prezantoi trailerin e parë të sezonit të dytë ku aty shohim Nihanin, aktoren kryesore të serialit ku i vë zjarrin të gjithë shtëpisë së saj.
Tashmë dashuria e saj për Kemalin ka për tu kthyer në një urrejtje dhe ngjarjet e sezonit të dytë kanë për tu kthyer në një fushë beteje mes tyre.

Ndërkohë që traileri është prezantuar, ditën e djeshme kanë nisur xhirimet e serialit për sezonin e ri.
Mendohet që data e fillimit të sezonit të dytë të jetë data 21 shtator.

Artikulli paraprakEkskluzive | Sezoni i ri në Vizion Plus. Zbuloni programet, serialet dhe datat e premierave
Artikulli tjetërAlba Çobaj, pjesë e tërmetit në Itali