Kënga ‘Amelia’ e Besa Kokëdhimës bëhet virale në TikTok

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Afro një vit më parë, kënga e vitit 2015 e Besa Kokëdhimës në bashkëpunim me këngëtarin rumun Mattyas, “Amelia”, filloi të përhapej te përdoruesit e TikTok. Siç vihet re edhe nga komentet në YouTube të bëra një vit më parë, shumë njerëz shkruajnë se “e dëgjuan këngën në TikTok”, komente të cilat vazhdojnë ende, çka tregon se kënga është trend.

@ameliachallenge u krijua nga përdoruesja me emrin @admsegeenaa_ dhe numëron diku te gjysmë milioni ripostime, ndërsa hashtagu #ameliachallenge më shumë se 8 milionë shikime.

View this post on Instagram

Ameliaaah 🔥🔥🔥 #TikTok #Viral #Worlwide #Hit

A post shared by BΞSΛ (@besaofficial) on

Siç ndodh zakonisht me çdo trend, së fundmi kënga “Amelia” është bërë gjithnjë e më shumë virale në TikTok, ku me dhjetëra video janë postuar nga vetë Besa në Instagram.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!