Kërkoi falje publike pas skandalit publik! Ellen Degeneres nuk po rimëkëmbet dot, emisioni i saj humbet 1 milionë shikues

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Moderatorja e njohur Ellen Degeneres ka humbur 1 milionë shikues nga emisioni i saj ‘Ellen Degeneres Show’ pas skandalit të yllit në vendin e punës që dominoi titujt vitin e kaluar.

‘New York Times’ shkruan se “The Ellen DeGeneres Show” ka humbur mbi një milion shikues gjatë sezonit të 18-të të shfaqjes. Ellen kërkoi falje publike pas skandalit që u përhap në media se ajo kishte krijuar një ambient toksik në punën e saj pasi kishte bullizuar punonjësit.

“Mësova se këtu ndodhin gjëra që nuk duhej të kishin ndodhur kurrë”, tha DeGeneres në shfaqje në atë kohë. “Unë i kuptoj ata shumë seriozisht. Dhe unë dua të them se më vjen keq për njerëzit që u prekën”.

Burimidosja.al
Artikulli paraprakPas Leonardo Di Caprios një tjetër aktor me famë ndërkombëtare i bashkohet kauzës së Lumit Vjosë
Artikulli tjetërStudimi i mjekut të QSUT: Covid-19 godet edhe veshkat, kush janë më të rrezikuarit