Kërkoi kthimin e tij në program, Antonela sqaron puthjen sekrete me Atdheun

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ashtu siç ishte paralajmëruar nga autorja e këtij programi, Olsa Muhameti, Atdheu u rikthye në “Për’puthen”.Pas hyrjes së tij, produksioni solli dhe një herë momente nga sherri me Antonelën.Ai pati një ballafaqim me Antonelën, ku më shumë se për t’u sqaruar me të, ata dukeshin se po zhvillonin një takim të mohuar ku konkurrentja u shpreh se kishte një pëlqim akoma për të dhe madje kërkoi me ngulm kthimin e Atdheut në program.

Ditën e sotme, nëpërmjet postimeve në InstaStory, Antonela ka sqaruar edhe njëherë situatën duke u shprehur se ishte Elvisi ai që e kishte quajtur Atdheun ‘abuzues seksual’, duke shtuar se ajo s’e kishte thënë kurrë diçka të tillë.“Parimet e mia, opinionet e mia dhe vlerat e mia morale nuk do të ndryshojnë në asnjë moment as nga situata e as nga rrethanat dhe që integritetin tim dhe të fjalëve të mia nuk i hedhin dot hije të zeza disa njerëz që duan vëmendje, sepse nuk do më gjejnë në asnjë moment jo-koherente me veten dhe të tjerët.”- ka shkruar Antonela.

Burimidescript.al
Artikulli paraprakLule të Vetmuara – 07.04.2021 | Vajzat përfundojnë në burg… Sa do të jetë denimi i tyre?
Artikulli tjetërPërPuthen | Geljani mban distancë nga Sara dhe ia thotë troç: Nuk më pëlqen