Lule të Vetmuara – 07.04.2021 | Vajzat përfundojnë në burg… Sa do të jetë denimi i tyre?

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Vajzat përfundojnë në burg pas vdekjes së Songylit.

Kjo e fundit para se të vdiste lë një letër ku merr përsipër të gjithë fajin për vdekjen e Javuzit.

Sa do të jetë deniimi i tyre?

Çfarë ka ndodhur me Gynejin dhe vajzën e tij?

Neriman vendos të largohet dhe apartamentin e saj ua dhuron vajzave.

Artikulli paraprakZyrtari i Agjencisë Europiane të Barnave pranon mpiksjet e gjakut nga vaksina AstraZeneca
Artikulli tjetërKërkoi kthimin e tij në program, Antonela sqaron puthjen sekrete me Atdheun