Këta VIP-a shqiptarë kanë lidhje gjaku dhe ne nuk e dinim | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ndoshta juve nuk e keni ditur, por ka disa shqiptarë të famshëm që kanë marrëdhënie gjaku mes tyre edhe pse në fakt shuëm prej tyre nuk njihen nga publiku i gjerë.

Shumë prej tyre edhe e kanë deklaruar lidhjen mes tyre ndërkohë që të tjerë kanë preferuar ta mbajnë sekret.

Luana Vjollca dhe Marina Vjollca, dy motrat e njohura të showbiz-it janë kushërira me këngëtaren e njohur Evi Reci, ato madje sa herë që Evi vjen në Tiranë janë të pandara. Motrat Vjollca janë gjithashtu kushërira me MasterChef-in e njohur, Alfio Rotani.

Motrat Vjollca janë gjithashtu kushërira me MasterChef-in e njohur, Alfio Rotani.

Robert Berisha ose ndryshe i njohur si “Roberti i Norës” është vëllai mëi madh i babit të fëmijës së Tunës, Patrisin. Pra Roberti është dhe kunati i Tunës.

Këngëtarja e njohur Eneida Tarifa është kushërira e Jon Tarifës, këngëtarit të njohur shqiptar i cili po zhvillon karrierën e tij në Holandë, ata madje kane bashkë punuar tek kënga “Together”.

Dy nga emrat më të suksesshëm të tregut muzikor shqiptar janë padiskutim 2po2 dhe Capital T. Dy artistet kanë bashkëpunuar në një sërë prodhimesh muzikore dhe jo më kot. 2po2 është daja i Capital T i cili madje e ka mbështetur shumë nipin e tij në fillimet e karrierës.

Albi Isakaj, prezantuesi i “In Report” në InTv , është kushëri me një nga këngëtaret më sexy të showbiz-it shqiptar, Ciljeta Xhilaga, e cila vazhdon të mbetet Seks-Simboli i estradës Shqiptare tashmë prej shumë vitesh.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Valbona Mema është tezja e këngetares Xhesika Polo. Tani e kuptojmë se nga e ka trashëguar Xhesika talentin.

Roza Lati gjithashtu është kushëri me prezantuesen Romina Ruda.

Burimi/albeu.com/
Artikulli paraprakErdogan dhe Trump: Bashkë kundër pandemisë COVID-19
Artikulli tjetërZbuloni se cili është VIP-i shqiptar më i ndjekur në INSTAGRAM!