Klinti Çollaku zëri më i mirë i Shqipërisë!

Fituesi i edicionit të gjashtë të ‘The Voice of Albania’ është artisti Klinti Çollaku.

Rrugëtimi i tij nisi në momentin që në ‘Audicionet e Fshehura’ iu kthyen trajnerët dhe zgjodhi t’i bashkohej skuadrës së trajnerit Alban.

Fitorja e tij në ‘Beteja’ dhe vendimi i trajnerit për t’i ruajtur një vend në ‘Netët Live’, e bëri artistin të kapërcente javë pas jave vështirësitë e garës, duke e sjellë deri në mbrëmjen finale ku dhe triumfoi si ‘Zëri më i mirë i Shqipërisë’.

Klinti është artisti, i cili me mbështetjen e publikut, ia doli të rrëmbente trofeun e madh të ‘

REKLAMA
Loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.