Kush e bën të lumtur Arbana Osmanin?

Moderatorja e njohur Arbana Osmani do të rikthehet këtë të shtunë në ekranin e Top Channel. Mesa kemi kuptuar emisioni “Dua të të bëj të lumtur”, është programi që Arbana bën me më shumë dëshirë.

Këtë vit ajo jo vetëm do të jetë drejtuesja e programit, por edhe autorja e tij. Në një intervistë për Revistën Who, Arbana ka treguar se çfarë e bën atë realisht të lumtur.

Duke u përpjekur që të lumturojë të tjerët, lind pyetja po moderatoren çfarë e kënaq në këtë jetë? Arbana është shprehur “Më bën të lumtur të shoh mirë me shëndet dhe të gëzuar njerëzit që dua”.

 

Ndërsa sa i përket lumturisë së djalit, ajo është shprehur se Joni lumturohet kur ajo është pranë tij, dhe sigurisht kur del me të për të blerë lodra…

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.