Kush janë 12 gazetarët e vegjël të “Në Kurthin e Piter Pan 4”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

“Anija” e “Në Kurthin e Piter Pan 4” nisi fluturimin këtë të hënë në orën 20:15 në Tv Klan.

Këtë edicion do të jenë 12 protagonistë të vegjël, të cilët do të bëjnë për vete publikun me batutat, çiltërsinë dhe pyetjet që vetëm ata dinë t’i bëjnë.

Por kush janë 12 fëmijët që do të shoqërojnë Alketa Vejsiun këtë sezon? Ata janë Noemi, Erik, Omer, Enia, Ambra, Klea, Odis, Viktoria, Gladis, Tedi, Joel dhe Aron.

Të ftuarit e parë që do të nisin këtë edicion përballë këtyre gazetarëve të vegjël do të jenë aktorja e njohur Delinda Disha dhe gazetari e prezantuesi i mirënjohur Adi Krasta. /tvklan.al

BurimiTV KLAN
Artikulli paraprakRudina Magjistari revoltohet me Sazan Gurin: Sjellje seksiste, e bën sa herë në studio
Artikulli tjetërEva Murati shkëlqen si e ftuar speciale në studion e “Tiki Taka” në Itali!