Lajm i trishtë për shikuesit e ‘AlPazar’ këtë të Shtunë

Një ndër spektaklet më të shikuar të fundjavës. dedikuar humorit dhe satirës, AlPazar në Vizion Plus, nuk do jetë në ekran këtë të Shtunë, shkak është bërë ndeshja finale e UEFA Champions League i cili do të transmetohet në fashën orare të emisionit të Agron Llakës.

AlPazar do të rikthehet përsëri të shtunën e ardhshme, si gjithmonë në orën 21.00 duke na mbushur të Shtunat mbrëma plot argëtim nën shoqërimine Agron Llakës dhe trupës së aktorëve të këtij show.

Copyright IMAlbania.com | Ndalohet kopjimi pa autorizim nga redaksia!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.