Ledion Liço heq dorë nga prezantimi i “The Voice”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ledion Liço është prezantuesi historik i ‘The Voice’ në Shqipëri. Për 8 vite ai ka prezantuar këtë spektakël, i cili ka bërë për vete publikun shqiptar.

“Ky është një nga emisionet e tij më të dashura, e megjithatë në puntatën që do të transmetohet sonte në darkë, ai pohon se ky është ‘The Voice’ i fundit për të. Nuk do të prezantoj më ‘The Voice’ dhe veçanërisht ‘The Voice Kids’, deklaron Ledioni në ringun e Betejave.”-pralajmëron The Voice Kids

Sonte në mbrëmje do të njohim arsyen e vërtetë të këtij vendimi të marrë nga ai.

Artikulli paraprakThe Voice Kids nis sonte fazën e betejave
Artikulli tjetërQipro prezanton këngën për Eurovision, Eleni Foureira do të këndoj “Fuego” | VIDEO