Libri i preferuar për djalin e Ledion Liços, shihni çfarë e shqetëson moderatorin

Edhe pse ende i vogël, babi Ledioni dhe mami Sara kanë filluar ta mësojnë Londonin të dashurojë librin.

Duket se libri i preferuar i vogëlushit përbën një shqetësim për moderatorin.


“Libri i preferuar i London, na ndihmoni “- ka shkruar Ledioni mbi një foto të të birit që mban në dorë një libër për fëmijë ku shkruhet “Stop Pizza”.

Por ky postim i moderatorit ka nxitur Redian,  vajzën e vogël të familjes Hoxha, të lërë një koment në të cilin thotë: “Do i ngjaj tezes e di unë”.

London është më i vogli i familjes dhe si i tillë përkëdhelet nga të gjithë./revistawho.com

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.