Lule të Vetmuara – 24.02.2021 | Ali jep dorëheqjen nga posti i komisarit…

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ali jep dorëheqjen nga posti i komisarit dhe merr një shumë të majme parash pasi lejoi arratisjen e të burgosurit.

Por çfarë fshihet në të vërtetë pas kësaj?

A do të munden Meral, Xhemre dhe Ejlyl të gjejnë një shtëpi ku të fusin kokën?

Artikulli paraprakMSH përgënjeshtron lajmin: Babai i 17-vjeçarit që vdiq dje nga kovidi, është gjallë!
Artikulli tjetërLigji i ri mbi mediat/ Arrihet marrëveshja mes “Facebook” dhe Australisë