Maite Perroni pozon sensuale per revisten GQ

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Aktorja dhe kengetarja e njohur meksikane Maite Perroni ka plotesuar deshiren e shume adhuruesve te saj duke pozuar per revisten e famshme dedikuar meshkujve GQ Mexico per muajin Maj.

Perroni shfaqet ne faqen e pare te revistes me nje pale bikini ngjyre blu me sensuale se kurre duke treguar dhe format perfekte trupore.

MP_GQMex_Mayo2014_28129

Aktualisht Maite eshte duke xhiruar telenovelen me te re te Telvisa ‘La Gata’ e cili do te filloj trasmetimin shume shpejt ne Meksike dhe ne vende te tjera.

Disa foto qe ndodhen ne brendesi te revistes:

IMA / I. DODA

Artikulli paraprakSpanjë, spoti i Mediaset kundër mbylljes së dy kanaleve
Artikulli tjetërEurovision Song Contest 2014 Live në RTSH me Andri Xhahun