Mariana Kondi kujton me nostalgji Met Begën me videon që do t’iu shkrijë së qeshuri

Mariana Kondi është ndër figurat më të dashura të publikut shqiptar falë karrierës shumëvjeçare në ekran si aktore humori.

Së fundmi ajo i ka kthyer të gjithë pas në kohë duke publikuar një skeç humori krah aktorit të ndjerë, Met Bega.

Këto pamje i kanë bërë të gjithë nostalgjikë, duke kujtuar dhe njëherë realizimet e mëparshme dhe të qeshurat prej tyre.

Komentet në postimin e Kondit nuk kanë munguar dhe me siguri shumicës së ndjekësve këto pamje i kanë rikujtuar shumëçka nga vitet më parë.

 

 

View this post on Instagram

 

Nostalgji!

A post shared by @ marianakondiofficial on