Mbyllet Top Story, Rama nuk shkon në Top Channel

Emisioni “Top Story” nuk do të transmetohet këtë të enjte. Ishte parashikuar që në studio të ishte i ftuar kryeministri Edi Rama. Por burime nga qeveria bëjnë të ditur se Rama nuk do të jetë. Shkak është bërë mbyllja e emisionit nga Bordi Drejtues i Top Channel, pas shfaqjes në internet të disa videove intime të drejtuesit të tij, gazetarit Sokol Balla. Top Story duket se është mbyllur përfundimisht për këtë sezon dhe jo vetëm për të enjten. Megjithtë, nga TCH nuk ka ende konfirmim zyrtar.