Një tjetër personazh i Top Channel pre e videoskandaleve!

Skandalet me figurat e Top Channel nuk fillojnë e as mbarojnë me video skandalin e Sokol Ballës. E ndersa drejtuesit e rrjetit mediatik kane vendosur te mbyllin emisionin Top Story,
moderatori i Fiks Fare Gent Pjetri eshte filmuar në rrugët e Tiranë në gjendje te dehur.
Me poshte video me e fundit qe po qarkullon ne rrjetet sociale dhe ende nuk dihet qendrimi zyrtar i TOP Channel per etiken publike te personaliteteve te spikatura qe shoqerojne mbremjet e mijera shikuesve.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.