Moderatorja ironizon Enkeleida Zekon dhe Hygerta Sakon

Pak muaj më parë ishte kolegia e saj, Ilda Bejleri ajo që u shpreh për Enkeleida Zekon dhe Hygerta Sakon se ishin gazetari e vjetër për të dhe nuk i merrte si shembull.

Ndërkohë, tani është Leila Kraja ajo që ka “injoruar” dy gazetaret e njohur sportive e ftuar në Thumb.

Lei u pyet se çfarë mendonte për dy figurat e njohura të gazetarisë sportive dhe ekranit e përgjigja e saj ishte: “Who are these people?/ Kush janë këto të dyja?!”/CNA

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.