Mungesa e Gazmend Pajës në ‘Portokalli’: Aktori sqaron çfarë ka ndodhur në të vërtetë

Mungesa e aktorit Gazmend Paja në spektaklin ‘Portokalli’ fundjavën që lamë pas ngriti dyshimet ët shumta se aktori i njohur mund t’i shtohej personazheve të shumtë që braktisën këtë vit spektaklin.

Lexo edhe: Gazmend Paja braktis ‘Portokalli’? Ja çfarë mund të ketë ndodhur në spektakël!

Mirëpo, i kontaktuar nga ‘Xing.al’, Paja sqaroi se në fakt nuk është një largim përfundmitar dhe se mungesa e tij në serinë e fundit ka ardhur për arsye të tjera.

‘Për shkak të disa problemeve shëndetësore më është dashur të mungoj.’- u shpreh aktori i njohur i humorit, duke lënë të kuptohet se me siguri do të mund ta shohim sërish në ‘Portokalli’ përgjatë javëve në vazhdim.

REKLAMA
Loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.