Enxhi Cuku: Ja pse nuk do t’i refuzoja filmat me skena erotike

Aktorja Enxhi Cuku u bë e njohur për të gjithë me pjesëmarrjen e saj në filmin ‘Femrat’ ku luajti përkrah aktorit Ermal Mamaqi. Tani ajo është bërë protagoniste në projektin e parë kinematografik horror shqiptar, ‘Bloodlands’.

E ftuar në emisionin ‘Lart e Poshtë, Enxhi është pyetur nëse do të merrte ndonjëherë pjesë në filma ku mund të bëhej pjese e skenave erotike. Ajo është përgjigjur se, nuk do ta refuzonte kurrë një film vetëm për faktin se do t’i duhej të luante skena erotike.

Më tej ajo shtoi: ‘Nuk ka kuptim që të heq dorë nga një film apo nga një regjisor i njohur vetëm për këtë fakt për më tepër që unë kam edhe mbështetjen e plotë të familjes dhe të partnerit në rrugën që kam nisur’.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.