Në Kurthin e Peter Pan rikthehet në Tv Klan

Pas shfaqjes së saj në Sanremo 2020 dhe bujës që pasoi në media, prezantuesja Alketa Vejsiu është gati të filloj sezonin e ri në Tv Klan.

Duke filluar nga 17 Shkurti nis edicioni i tretë i formatit për fëmijë Në Kurthi e Peter Pan që do të transmetohet cdo të hënë në prime time.

Si cdo vit fëmijët do të na surprizojnë me pyetjet spontane drejtuar personazheve të njohur nga fusha të ndryshme, artit, muzikës, televizionit, sportit dhe politikës.

Nuk na mbetet vecse të presim të hënën e javës që vjen për të zbuluar protagonistët e vegjël të këtij edicioni.

REKLAMA
loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.