Në shtëpinë e Arbana Osmanit moderohet përnatë

Të gjithë jemi mësuar që gjatë sezonit televiziv Arbana Osmanin, moderatoren e Top Channel ta shohim nga ekrani çdo të shtunë.

Por ka dhe nga ata fatlum që e shohin përditë “moderimin” e saj.

Mbrëmjen e sotme ajo ka oublikuar një foto në instagram ku shihet “duke moderuar” para djalit të saj dhe një vogëlushe.

Duke prezantuar spektaklin e pernatshem🙈

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on


“Në spektaklin e përnatëshëm “- e shoqëron foton e saj Arbana.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.