Nesër në “Wake Up”, e ftuar ekskluzive Giusy Ferreri | VIDEO 

Është kthyer në traditë tashmë që të ftuarit special për “Natën e bardhë”, të kalojnë për një intervistë në emisionet e Top Channel, veçanërisht në Wake Up.

Mëngjesin e 29 Nëntorit, këngëtarja Italiane Giusy Ferreri e cila do të performojë në Tiranë për “Natën e bardhë”, do të jetë e ftuar ekskluzive në emisionin e mëngjesit me Isli Islamin dhe Eno Popin.

Për të mos u humbur!!

Un video pubblicato da Wake Up në Top Channel (@wakeup_topchannel) in data:

Neser ne “Wake Up” ju sjellim Giusy Ferrerin. PER TE MOS U HUMBUR ✌🏼️

A video posted by Wake Up në Top Channel (@wakeup_topchannel) on

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.