News 24 fiton audiencën televizive gjatë mbulimit të protestës së Opozitës.

Televizioni informativ News 24 ka arritur të fitojë audiencën e fashës së mesditës sot në televizionin shqiptar me mbulimin që ka bërë gjatë protestës së opozitës këtë të Shtunë.

Ashtu siç tregon edhe matësi i audiencës “Telemetrix” në rankimin e TV-ve më të ndjekura shihet se News 24 (vija jeshile) është ekrani më i ndjekur nga shikuesit shqiptar, duke mposhtur kështu, edhe TV Klan, Top Channel, Vizion Plus dhe rivalët e tij Report TV dhe Fax News./IMA/

Burimi: BalkanWeb
Burimi: BalkanWeb

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.