Nis sonte sezoni 6-të i Al Pazar!

Argëtimi dhe humori i fundjavës në Vizion Plus rikthehet këtë të shtunë në mbrëmje me sezonin e gjashtë të spektaklit Al Pazar.

Agron Llakaj rrëfen se si gjithmonë Al Pazar mbështetet tek problemet e shqiptarëve, por të paraqitura në një mënyre tjetër, përmes rrugës së humorit.

Në këtë sezon të ri, spektakli i humorit aq i dashur për publikun vjen me risi dhe aktorë të rinj të cilët ngjiten në skenën e Al Pazar duke propozuar personazhe të veçantë. Të ftuarit do të vijojnë të jenë një element i show-t të humorit.

Al Pazar nis sot në orën 21.00 në ekranin e Vizion Plus.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.