Një aktore tjetër i shtohet “Kosem Sultan”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Nje emër tjetër është zbuluar si pjesë e cast-it të Kosem Sultan. Pas Nurgul Yesilcay, Mehmet Gunsu, Farah Zeynep Abdullah dhe Caner Cindouruk, një tjetër aktore turke do të vij si personazh në serialin historik.

Aktorja turke Naz Elmaz, ka konfirmuar gjithashtu pjesëmarrjen e saj në serialm por duke lënë në enigmë personazhin që do të ketë.
 naz-elmas-hastanelik-oldu--5671501
Naz Elmaz ka luajtur në shumë prodhime turke, duke përmendur këtu serialin historik period-drama “Filinta”  i cili trasmetohet në Tv Shenja.

Lexo edhe: Kosem Sultan | Gjithçka që duhet të dini rreth sezonit të dytë!

Copyright IMAlbania.com