“İçerde”, seriali më i ri nga producentët e Ezel | TRAILER

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Mbrëmjen e kaluar në kanalin turk Show TV u transmetua traileri i parë i serialit të ri me titull “Içerde” me aktor kryesor Çağatay Ulusoy.
Historia e përballjes së dy vëllezërve!
Nga prodhuesit e shumë serialeve të sukesshme si Ezel, Kuzej Gynej, Dashuri e Ndaluar etj. Këtë herë kompania Ay Yapım do na tregojë historinë e dy vëllezërve që do bëhen armiq me njëri-tjetrin.

Ky është një projekt i ri nga Ay Yapım dhe seriali do trasmetohet nga shtatori në kanalin turk Show TV.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!