Një rol për Niko Pepaj në serialin Awkward!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Në pritjë të episodeve të mbetura të sezonit të katërt, që do të transmetohen së shpejti në MTV, cast-i i serialit Awkward do të pasurohet me një tjetër aktor Niko Pepaj. Djaloshi shqiptar i njohur si testimonial i disa markave ndërkombëtare si PacSun, Sketchers dhe Super Cuts ka recituar edhe më pare në filmin The Protector si dhe ka qënë pjesë e videos së Selena Gomez, “A Year Without Rain,” para se te luante rolin e Nico në My Super Psycho Sweet 16 Part 3.

Aktori do të jetë pjesë e disa episodeve si guest star në rolin e Sergio, një djalë i sigurt dhe gjakftohtë me të cilin Sadie (Molly Tarlov) do i duhet të punojë në një food truck.

Eksperienca e fundit televizive e Pepaj daton në vitin e kaluar, ne comedy-drama-n e ABC Family Bunheads.

 

Artikulli paraprakCritics’ Choice Television Awards 2014: Fituesit
Artikulli tjetërTelevizion, së paku teknikisht