Një tjetër largim nga ‘Portokalli’, aktorja rrëfen arsyen pse hoqi dorë nga spektakli

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pas Renada Cacit, një tjetër aktore ka bërë të ditur se s’do të jetë më pjesë e spektaklit të humorit, “Portokalli”. Bëhet fjalë për Egla Cenon, e cila është përfolur prej disa kohësh se nuk do të jetë këtë sezon, ndërsa së fundmi aktorja e ka konfirmuar lajmin për Iconstyle.

Megjithatë ajo e ka lënë të hapur mundësinë e rikthimit në “Portokalli”.

“Nuk do jem më në ‘Portokalli’ për arsye krejt profesionale: Mospërputhje artistike me regjisorin. Momentalisht jam duke rikthyer në teatër ‘Zyrtarisht Beqare’ që do hapë edicionin e 22-të të Festivalit Ndërkombëtar të Teatrit në Elbasan, nga data 30 shtator deri më datë 4 tetor dhe po punoj për një action short movie. Ndoshta Portokallisë i rikthehem në të ardhmen”, -ka thënë Egla.

View this post on Instagram

A deputet i Zimbiles ti 😁

A post shared by Egla Ceno (@egla_ceno) on

Spektakli i humorit pritet të rifillojë në tetor, ndërkohë ende nuk janë konfirmuar prezantuesit e rinj, edhe pse është përfolur për Florjan Binajn.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!