Njihuni me serialin e ri që do të nis sot në Jolly HD

Nis sot në Jolly HD, në orën 21:00 “Riviera” me një kast të mrekullueshëm aktorësh si Julia Stiles, Lena Olin, Adrian Lester. Luks, mes jahteve, kazinove, vilave dhe festave verore, në rivierën blu të Francës. Një amerikane koleksionuese arti, e martuar me një bankier të pasur i cili zhduket në mënyrë misterioze. Për të zbuluar të vërtetën e vrasjes së të shoqit ajo futet thellë në botën e tij, një botë e mbushur me dhunë, mashtrime, sekrete dhe vrasje! Ajo kupton se i shoqi nuk ishte bankieri i nderuar që ajo mendonte. E mbërthyer në një botë kriminale të fshehur, ajo duhet të rrezikojë gjithçka për të shpëtuar veten dhe familjen e saj!

Ndiqni dy episodet premierë çdo të hënë në Jolly HD dhe ritransmetimin çdo të enjtë në orën 18:00 dhe të premtën në orën 19:00.

Marrë nga tring.al

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.