Nuk e prisnim. Tea dhe Bearti të ftuar në “Për’puthen Prime”!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Dy ditë më parë, të ftuar në Roped with Olsi, Tea dhe Bearti thanë se pas ngjarjes dhe gjithë debatave kanë bërë një bisedë me produksionin dhe gjërat mes tyre janë sheshuar. Gjithashtu, ngritën dyshime se mund të bëhen sërish pjesë e “Për’puthen”, pasi kur u pyetën nëse mund të jenë pjesë e emisionit si opinionistë Tea tha:

Aza ElectronicsReklamë nga boost.alÇmimet në tapet

“Si opinionistë nuk do jemi, por do e shohim”.

Dhe kjo nuk ka vonuar të konfirmohet. Ishte vetë autorja e programit, Olsa Muhameti, ajo që ka konfirmuar këto zëra. Ajo ka postuar disa foto nga Për’puthen Prime, që do transmetohet të dielën, ku shihet çifti.

“Tea dhe Bearti të dielën në Për’puthen Prime!”-ka shkruar Olsa.

Duke qenë se dyshja tha se nuk janë të ftuar si opinionistë, me siguri do flasin për lidhjen e tyre. Gjithsesi, të gjitha pyetjet do marrin përgjigje të dielën.

Kujtojmë se këtë të dielë është nata e fundit e Për’puthen Prime. Pas nisjes së sezonit të ri të “Portokalli” emisioni do rikthehet sërish vetëm në transmetim ditor, nga e hëna të premten.

Ndërkohë, pasi thyen akullin me daljen e tyre të parë në “Roped with Olsi”, çifti do jetë i ftuar të shtunën edhe në “Dua të të bëj të lumtur”. Në rrjet kanë qarkulluar disa foto nga emisioni, megjithatë ende nuk ka detaje me praninën e tyre në këtë emision.

Buriminews-31.com
Artikulli paraprakVIDEO | Tërmeti në Greqi shkund fort studion e lajmeve, spikeri vazhdon punën pa u trembur
Artikulli tjetërLule të Vetmuara – 06.03.2021 | Kader dëgjon diçka tronditëse dhe përzë Maxhiden nga shtëpia