“Nuk është për atë punë”, Dajana Shabani thumbon hapur Arjola Shehun

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Arjola Shehu u përfol se i “zuri vendin” Dajana Shabanit tek emisioni i mëngjesit, edhe pse gjërat mund të kenë shkuar shumë ndryshe. E ftuar tek Roza Lati, Dajana foli për shumëçka, duke përfshirë jetën profesionale por edhe atë personale.

E pyetur rreth personazheve televizive, nëse do i “sponsorizonte” për të qenë në ekran, Dajana është përgjigjur: “Arjolën nuk e sponsorizoj për emisionin e mëngjesit, nuk është për atë. Mëngjesi kërkon energji do që ti zgjosh njerëzit jo ti vendosësh në gjumë. Do ta kisha sponsorizuar Arjolën për një mbrëmje, prezantimin e një mbrëmje për festival. Te Kënga Magjike Arjola më ka pëlqyer mirë, por për mëngjesin nuk është.”

Burimidescript.al
Artikulli paraprakPritjes i erdhi fundi, Mevlani dhe Ledjana deklarohen për njëri-tjetrin!
Artikulli tjetërPas shfaqjes në Tiki Taka, Eva Murati nënshkruan kontratën e rëndësishme përtej kufijve